Menu główne
- STRONA GŁÓWNA
- JAK DOJECHAĆ DO SĄDU
- AKTUALNOŚCI
- WOKANDA
- INFORMACJE DLA INTERESANTÓW
-
- Karty usług i druki- Wdrożenie Standardów Obsługi Interesanta
- Wzory i formularze
- Kasa sądowa
- Sprawozdania finansowe za 2022 rok
- Sprawozdania finansowe za 2021 rok
- Sprawozdania finansowe za 2020 rok
- Sprawozdania finansowe za 2019 rok
- Sprawozdania finansowe za 2018 rok
- Godziny urzędowania
- Konta bankowe
- Biegli sądowi
- Lekarze sądowi
- Rada ławnicza
- Komornicy
- Tłumacze przysięgli
- Zapytanie o karalność
- Kontakt z sądami niemieckimi
- Efektywność energetyczna
- Zasady bezpieczeństwa i porządku
- Prawa dziecka oczami dziecka
- Lokalizacje
- Skargi i wnioski
- WIDEOKONFERENCJE
- STRUKTURA ORGANIZACYJNA
- LICYTACJE KOMORNICZE
- OGŁOSZENIA SĄDOWE do 30 czerwca 2018
- OGŁOSZENIA SĄDOWE od 1 lipca 2018
- EDUKACJA PRAWNA DZIECI I MŁODZIEŻY
- OFERTY PRACY
- ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
- ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA (ePUAP)
- INTERNETOWY SYSTEM AKTÓW PRAWNYCH
- PORTAL ORZECZEŃ
- PORTAL INFORMACYJNY
- CENTRALNA BAZA DANYCH KSIĄG WIECZYSTYCH
- KONTROLA ZARZĄDCZA
- SPRAWOZDANIA STATYSTYCZNE
- RAPORT O STANIE DOSTĘPNOŚCI/PLAN DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI
- NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
- PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE - informacje
- INFORMACJE DLA OSÓB ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI
- INFORMACJE DLA OSÓB GŁUCHYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH
- KOORDYNATOR DO SPRAW DOSTĘPNOŚCI
- Informacje dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem
- MEDIACJE
- PROBACJA - czasopismo Ministerstwa Sprawiedliwości
- REDAKCJA BIULETYNU
- ANKIETA
- INSTRUKCJA OBSŁUGI
- OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
- CYBERBEZPIECZEŃSTWO
- Zgłoszenie naruszeń prawa
- FORMULARZE DOT OPIEKUNA TYMCZASOWEGO W WERSJACH POLSKIEJ I UKRAIŃSKIEJ
- Informacja publiczna
- E-SĄD
WOKANDA
-
Data: 19-03-2024
Sala: 118, ul. Spokojna 20Godzina: 08:30Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 41/23Skład orzekający: Przewodniczący Wojciech Sudnik -
Data: 19-03-2024
Sala: 117, ul. Spokojna 20Godzina: 08:40Wydział: III Wydział Rodzinny
Sygnatura sprawy: III RC 143/22Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Kojtych -
Data: 19-03-2024
Sala: 117, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: III Wydział Rodzinny
Sygnatura sprawy: III RC 370/23Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Kojtych -
Data: 19-03-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 166/24Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 19-03-2024
Sala: 119, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 55/22Skład orzekający: Przewodniczący Arkadiusz Pintal -
Data: 19-03-2024
Sala: 100, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 142/24Skład orzekający: Przewodniczący Robert Matysiak -
Data: 19-03-2024
Sala: 24, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 591/23Skład orzekający: Przewodniczący Agnieszka Wyszyńska-Gillet -
Data: 19-03-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 09:15Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 309/24Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 19-03-2024
Sala: 22, ul. Spokojna 20Godzina: 09:20Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1076/23Skład orzekający: Przewodniczący Szymon Hołówko -
Data: 19-03-2024
Sala: 100, ul. Spokojna 20Godzina: 09:20Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 115/24Skład orzekający: Przewodniczący Robert Matysiak