Rodzina 500+

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

 W związku z przeciwdziałaniem COVID-19 uprzejmie informuję, że kuratorzy w I ZKSS pracują rotacyjnie:

- poniedziałek   Olga Rynkiewicz

- wtorek          Stanisław Kuźmiak

- środa            Małgorzata Wąsińska

- czwartek       Daniel Sendziak

- piątek           Renata Lepko

- poniedzizałek, środa, piątek od godz. 09.30 do godz. 14.00 Aleksandra Jakubiak jako kierownik zespołu.

 

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

                                                           

SIEDZIBA ZESPOŁU

Sąd Rejonowy w Żarach

ul.  Spokojna 20

68-200 Żary

Sekretariat I Zespołu

starszy sekretarz sądowy  Irena Franczuk-Mielniczek

godz. przyjęć interesantów 07.00-15.00

pokój nr 236

tel.68 36 35 344

 

Kierownik I Zespołu

Aleksandra Jakubiak, email aleksandra.jakubiak@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, środa, piątek w godz. 08.00-15.00

przyjęcia interesantów: poniedziałek, środa, piątek w godz. 09.00-14.00

pokój nr 237, 

tel. 68 36 35 365, fax 68 419 83 23,

tel. komórkowy 728 962 741

 

KURATORZY ZAWODOWI:

Stanisław Kuźmiak, email stanislaw.kuzmiak@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, wtorek 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326,  tel. komórkowy  728 962 349    

Renata Lepko, email renata.lepko@zary.sr.gov.pl

dyżur: środa, piątek 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 728 966 544     

Olga Rynkiewicz, email olga.rynkiewicz@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, czwartek godz. 08.00-15.00,

pokój nr 235,

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 728 964 468

Daniel Sendziak email daniel.sendziak@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, czwartek godz. 08.00-15.00, 

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326, tel. komórkowy 506 098 365   

Małgorzata Wąsińska email małgorzata.wasinska@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, środa godz. 08.00-15.00,

pokój nr 236, 

tel.68 36 35 326,  tel. komórkowy 728 968 266     

 

Elżbieta Małek, email elzbieta.malek@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 08.00 – 15.00

pokój nr 234,

tel.  68 36 35 363,   fax 68 41 98 325,   tel. komórkowy 506-098-359

 

Magdalena Giełdon, email magdalena.gieldon@zary.sr.gov.pl

dyżur:  środa, piątek 8.00 - 15.00,

pokój nr 234,

tel.  68 36 35 364, tel. komórkowy 728-968-847

Lidia Lipowska-Tulska, email lidia.lipowska-tulska@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, piątek  8.00 - 15.00,

pokój nr 235,

tel.  68 36 35 364, tel. komórkowy 728-965-618

Konrad Wagner, email konrad.wagner@zary.sr.gov.pl

dyżur: wtorek, środa 7.00 - 14.00,

pokój nr 233,

tel.  68 36 35 362, tel. komórkowy 795-412-831

Oliwier Wiśniewski, email oliwier.wisniewski@zary.sr.gov.pl

dyżur: poniedziałek, czwartek 8.00 - 15.00,

pokój nr 233,

tel.  68 36 35 362 ,tel. komórkowy 728-968-121