Rodzina 500+

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

Informujemy, że z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz  rosnącą liczbę zachorowań na Covid-19 kuratorzy  II ZKSS w marcu 2021r.  pracują rotacyjnie:

- poniedziałek  - Agnieszka Maciołek, Piotr Glock, Zbigniew Krupa,

- wtorek -  Monika Kowalska, Marlena Rabiega,

- środa - Bartosz Wiatrowski, Katarzyna Rapiej,

- czwartek - Paweł Karłyk, Agnieszka Tatarek, Piotr Glock,

- piatek -  Izabella Gaweł, Magdalena Giełdon, Piotr Glock.

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

Teren działania zespołu obejmuje gminy:

Żary, Łęknica, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Lubsko, Jasień, Brody.

SIEDZIBA ZESPOŁU

Sąd Rejonowy w Żarach

ul. Spokojna 20, 68-200 Żary

 

SEKRETARIAT ZESPOŁU

sekretarka Agnieszka Bednarek

godziny przyjęć interesantów: 07.00-15.00

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343

 

 

KIEROWNIK ZESPOŁU

Piotr Glock

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343, tel. komórkowy 506 098 335

fax 68 41 98 324

email:piotr.glock@zary.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek  godz. 8.00 - 15.00, środa godz. 8.00 - 13.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00

przyjęcia interesantów: wtorek, środa, czwartek  godz. 10.00 - 13.00

 

KURATORZY ZAWODOWI:

Paweł Karłyk, email pawel.karlyk@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, tel.komórkowy 728 837 160

fax 68 41 98 324 

dyżur: czwartek, piątek  godz. 08.00 - 13.00,

 

Monika Kowalska, email monika.kowalska@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, fax 68 41 98 324 

dyżur: wtorek godz. 08.00-13.00, piątek godz. 9.00-14.00,

 

Bartosz Wiatrowski, email bartosz.wiatrowski@zary.sr.gov.pl

pokój nr 234

tel. 068 36 35 363, fax 68 41 98 324

dyżur: piątek  godz. 10.00-15.00, środa godz. 8.00-13.00

 

Agnieszka Maciołek, email agnieszka.maciolek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 233

tel. 068 36 35 345, tel. komórkowy 728 962 032,

fax 68 41 98 324    

dyżur: poniedziałek godz. 10.00 -15.00, środa godz. 10.00 - 15.00

                                                                                        

Agnieszka Tatarek, email agnieszka.tatarek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 234

tel. 068 36 35 363, tel. komórkowy 784 972 570

fax 68 41 98 308

dyżur: poniedziałek godz. 8.00 - 13.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00

 

Marlena Rabiega, email marlena.rabiega@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

tel. 068 36 35 346, tel. komórkowy 728 961 677

fax 68 41 98 324

dyżur: wtorek godz. 10.00 - 15.00, piątek godz. 8.00 - 13.00

 

Zbigniew Krupa, email zbigniew.krupa@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

tel. 068 36 35 346, tel. komórkowy 728 961 248

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek godz. 8.00 - 13.00, środa godz. 10.00 - 15.00

 

Katarzyna Rapiej, email katarzyna.rapiej@zary.sr.gov.pl

pokój 233

tel. 068 36 35 345, tel. komórkowy 728 965 015,

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek  godz. 10.00- 15.00, środka godz.8.00 - 13.00

 

Izabella Gaweł,  email izabella.gawel@zary.sr.gov.pl

pokój nr 235

 tel. 068 36 35 346 fax 68 41 98 324

dyżur: środa  godz. 8.00-13.00, piątek 10.00-15.00

 

Magdalena Giełdon, email magdalena.gieldon@zary.sr.gov.pl

tel.         tel. komórkowy 728-968-847