Rodzina 500+

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

W związku z przeciwdziałaniem COVID-10 uprzejmie informuję, że od 23 listopada 2020r. do 27 listopada 2020r. kuratorzy w II ZKSS pracują rotacyjnie:

- Paweł Karłyk, Zbigniew Krupa - poniedziałek

- Marlena Rabiega, Monika Kowalska, Piotr Glock - wtorek

- Katarzyna Rapiej, Bartosz Wiatrowski - środa,

- Izabela Gaweł, Piotr Glock, Agnieszka Tatarek - czwartek

- Agnieszka Maciołek, Piotr Glock - piątek

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

 

Teren działania zespołu obejmuje gminy:

Żary, Łęknica, Przewóz, Trzebiel, Tuplice, Lubsko, Jasień, Brody.

SIEDZIBA ZESPOŁU

Sąd Rejonowy w Żarach

ul. Spokojna 20, 68-200 Żary

 

SEKRETARIAT ZESPOŁU

sekretarka Agnieszka Bednarek

godziny przyjęć interesantów: 07.00-15.00

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343

 

KIEROWNIK ZESPOŁU

Piotr Glock

pokój nr 101

tel. 068 36 35 343,506 098 335

fax 68 41 98 324

email:piotr.glock@zary.sr.gov.pl

Dyżur: wtorek  godz. 8.00 - 15.00, środa godz. 8.00 - 13.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00

przyjęcia interesantów: wtorek, środa, czwartek  godz. 10.00 - 13.00

 

KURATORZY ZAWODOWI:

Paweł Karłyk, email pawel.karlyk@zary.sr.gov.pl

pokój nr 122

tel. 068 36 35 346, fax 68 41 98 324 

dyżur: czwartek, piątek  godz. 08.00 - 13.00,

 

Monika Kowalska, email monika.kowalska@zary.sr.gov.pl

pokój nr 122

tel. 068 36 35 346, fax 68 41 98 324 

dyżur: wtorek godz. 08.00-13.00, piątek godz. 9.00-14.00,

 

Bartosz Wiatrowski, email bartosz.wiatrowski@zary.sr.gov.pl

pokój nr 201

tel. 068 36 35 308, fax 68 41 98 324

dyżur: piątek  godz. 10.00-15.00, środa godz. 8.00-13.00

 

Agnieszka Maciołek, email agnieszka.maciolek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 122

tel. 068 36 35 346, 728 962 032, fax 68 41 98 324    

dyżur: poniedziałek godz. 10.00 -15.00, środa godz. 10.00 - 15.00

                                                                                        

Agnieszka Tatarek, email agnieszka.tatarek@zary.sr.gov.pl

pokój nr 201

tel. 068 36 35 343, fax 68 41 98 308

dyżur: poniedziałek godz. 8.00 - 13.00, czwartek godz. 10.00 - 15.00

 

Marlena Rabiega, email marlena.rabiega@zary.sr.gov.pl

pokój nr 121

tel. 068 36 35 345,728 961 677

fax 68 41 98 324

dyżur: wtorek godz. 10.00 - 15.00, piątek godz. 8.00 - 13.00

 

Zbigniew Krupa, email zbigniew.krupa@zary.sr.gov.pl

pokój nr 121

tel. 068 36 35 345,728 961 248

fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek godz. 8.00 - 13.00, środa godz. 10.00 - 15.00

 

Katarzyna Rapiej, email katarzyna.rapiej@zary.sr.gov.pl

pokój 121

tel. 068 36 35 345, 728 965 015, fax 68 41 98 324

dyżur: poniedziałek  godz. 10.00- 15.00, środka godz.8.00 - 13.00

 

Izabella Gaweł,  email izabella.gawel@zary.sr.gov.pl

pokój nr 121

 tel. 068 36 35 345 fax 68 41 98 324

dyżur: środa  godz. 8.00-13.00, piątek 10.00-15.00

 

 

Beata Białko, email beata.bialko@zary.sr.gov.pl

 

dyżur:

 

pokój nr

 

tel.  68           , tel. komórkowy 728-966-531