Menu główne
- STRONA GŁÓWNA
- JAK DOJECHAĆ DO SĄDU
- WOKANDA
- AKTUALNOŚCI
- INFORMACJE DLA INTERESANTÓW
-
- Karty usług i druki- Wdrożenie Standardów Obsługi Interesanta
- Wzory i formularze
- Kasa sądowa
- Sprawozdania finansowe za 2022 rok
- Sprawozdania finansowe za 2021 rok
- Sprawozdania finansowe za 2020 rok
- Sprawozdania finansowe za 2019 rok
- Sprawozdania finansowe za 2018 rok
- Godziny urzędowania
- Konta bankowe
- Biegli sądowi
- Lekarze sądowi
- Rada ławnicza
- Komornicy
- Tłumacze przysięgli
- Zapytanie o karalność
- Kontakt z sądami niemieckimi
- Efektywność energetyczna
- Zasady bezpieczeństwa i porządku
- Prawa dziecka oczami dziecka
- Lokalizacje
- Skargi i wnioski
- WIDEOKONFERENCJE
- STRUKTURA ORGANIZACYJNA
- OGŁOSZENIA SĄDOWE do 30 czerwca 2018
- LICYTACJE KOMORNICZE
- OGŁOSZENIA SĄDOWE od 1 lipca 2018
- EDUKACJA PRAWNA DZIECI I MŁODZIEŻY
- OFERTY PRACY
- ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
- ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA (ePUAP)
- INTERNETOWY SYSTEM AKTÓW PRAWNYCH
- PORTAL ORZECZEŃ
- PORTAL INFORMACYJNY
- CENTRALNA BAZA DANYCH KSIĄG WIECZYSTYCH
- KONTROLA ZARZĄDCZA
- SPRAWOZDANIA STATYSTYCZNE
- RAPORT O STANIE DOSTĘPNOŚCI/PLAN DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI
- NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
- PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE - informacje
- INFORMACJE DLA OSÓB ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI
- INFORMACJE DLA OSÓB GŁUCHYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH
- KOORDYNATOR DO SPRAW DOSTĘPNOŚCI
- Informacje dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem
- MEDIACJE
- PRZYJAZNY POKÓJ PRZESŁUCHAŃ
- PROBACJA - czasopismo Ministerstwa Sprawiedliwości
- REDAKCJA BIULETYNU
- ANKIETA
- INSTRUKCJA OBSŁUGI
- OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
- CYBERBEZPIECZEŃSTWO
- Zgłoszenie naruszeń prawa
- FORMULARZE DOT OPIEKUNA TYMCZASOWEGO W WERSJACH POLSKIEJ I UKRAIŃSKIEJ
- Informacja publiczna
- E-SĄD
WOKANDA
-
Data: 25-04-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 2406/23Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 25-04-2024
Sala: 23, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1163/23Skład orzekający: Przewodniczący Anna Tecław -
Data: 25-04-2024
Sala: 116, ul. Spokojna 20Godzina: 09:00Wydział: III Wydział Rodzinny
Sygnatura sprawy: III Nsm 305/23Skład orzekający: Przewodniczący Mariusz Chmal -
Data: 25-04-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 09:15Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 485/24Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 25-04-2024
Sala: 24, ul. Spokojna 20Godzina: 09:25Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 483/23Skład orzekający: Przewodniczący Szymon Hołówko -
Data: 25-04-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 09:30Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 51/24Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 25-04-2024
Sala: 116, ul. Spokojna 20Godzina: 09:50Wydział: III Wydział Rodzinny
Sygnatura sprawy: III Nsm 50/24Skład orzekający: Przewodniczący Mariusz Chmal -
Data: 25-04-2024
Sala: 22, ul. Spokojna 20Godzina: 10:10Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 664/23Skład orzekający: Przewodniczący Grzegorz Krzemiński -
Data: 25-04-2024
Sala: 17, ul. Spokojna 20Godzina: 10:15Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 35/24Skład orzekający: Przewodniczący Dariusz Szczygieł -
Data: 25-04-2024
Sala: 22, ul. Spokojna 20Godzina: 10:20Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1083/23Skład orzekający: Przewodniczący Grzegorz Krzemiński